7/03/2014

♥ FIOLETOWY GOLDENEK

Cześć Dziewczyny!

Co u Was słychać? Jak mijają pierwsze dni 'wakacji' ;)
U mnie młyn - przygotowania do wyjazdu wraz z moimi Mażoretkami na festiwal trwają, dopinam ostatnie szczegóły, nowe stroje mają dotrzeć na dniach, przygotowuję materiały promocyjne i w przyszłym tygodniu wyruszamy na podbój Francji :)

W lakierowym 'świecie' u mnie fioletowo - obok różu to moje ostatnie typy jeśli chodzi o kolory na paznokciach - ubraniowo jest w tym temacie słabo, bo mój ulubiony kolor to czarny ;) choć walczę z tym ;)

W dzisiejszej notce kolejna buteleczka od Golden Rose z serii Rich Color - tym razem z nr 106 i duże kryształki Swarovski w kolorze Crystal AB.


W takim zdobieniu wybrałam się na wesele - więc oczywiście miało być błyszcząco i tak też było, ponieważ Swarovskie błyszczą w sztucznym świetle jak dzikie! :)
Na co dzień taka wielkość kryształków byłaby zdecydowanie nie do przyjęcia - są duże i choć nie zaczepiają o ubrania, to mimo wszystko u mnie w pracy 'nie przejdą'.


Sam lakier nakłada się jak większość z tej serii - bezproblemowo. Tutaj jedna warstwa dałaby generalnie radę, ale dwie nadają głębi koloru i jakoś dla mnie wygląda po prostu lepiej :)

Schnie przyzwoicie, ale ja wolę jednak gdy top nada lakierowi blasku.
Na zdjęciach widzicie paznokcie na 3 dzień po pomalowaniu - trwałość więc niezła, co? :)


W sztucznym świetle lakier nabiera ciepłego odcienia. Dostaje więcej różowych tonów.
Na zdjęciach tego nie widać niestety, ale kryształki błyszczą nieziemsko - i są wielorazowego użytku (o ile ich nie zgubimy)!


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Czy jest jakaś francuska marka lakierów, których nie możemy dostać w PL?
Chętnie kupiłabym sobie kilka buteleczek :) Dajcie mi koniecznie znać!

Buziaki,
Karola

FBBloglovinTwitter

1 komentarz:

  1. Przepiękny kolor i super zdobienie. Lubię go. Jest bardzo elegancki a z połaczeniem Twojego zdobienia ygląda bajecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie kilku słów :)!